Лейкерс визначилися, що робити із сином ЛеБрона | |
|
26.10.2024
14:27
325
| |
![]() Зовсім скоро Бронні вирушить до G-Ліги.Лос-Анджелес Лейкерс визначилися з тим, як вони використовуватимуть новачка команди Бронні Джеймса.Як повідомляє ESPN, "озерники" ухвалили рішення взяти сина ЛеБрона на майбутню серію виїзних матчів, яка завершиться 7 листопада. Після цього 20-річний захисник вирушить до фарм-клубу ЛАЛ у G-Лізі Саут-Бей, за який той виступатиме в нинішньому сезоні. Але при цьому також повідомляється, що Лейкерс будуть час від часу залучати Бронні до матчів НБА. До того ж, головний тренер команди з Лос-Анджелеса Джей Джей Редік заявив, що плани щодо Джеймса-молодшого можуть змінитися. "План переходу Бронні між Лейкерс і Саут-Бей існував завжди, з першого дня. Ми з Робом (Пелінкою, генменеджер Лейкерс) говорили про це. ЛеБрон говорив про це", - сказав Редік. Нагадаємо, що Лейкерс виграли і другий матч на старті сезону, цього разу обігравши Фінікс. У поєдинку з Санз Бронні участі не брав. | |
|
Категория: Спорт
325
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



