Ворог сконцентрувався на двох напрямках - Генштаб
Ворог сконцентрувався на двох напрямках - Генштаб

На Покровському напрямку російські загарбники організували 15 разів атак в районі шести населених пунктів.

З початку доби російські загарбники найбільшу активність проявляють на Покровському і Лиманському напрямках.  Загальна кількість бойових зіткнень на лінії фронту збільшилась до 50, повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 13:00 у середу, 26 червня.

Так, противник тричі атакував на Харківському напрямку, у районі Вовчанська.  Всі ворожі штурми були відбиті. Авіація скинула 11 КАБів по позиціях ЗСУ біля Липців. 

На Куп’янському напрямку триває бій біля Синьківки. Ще дві атаки відбиті неподалік Стельмахівки і Берестового. Ворог скинув 12 керованих авіабомб  по районах Табаївки і Борової.

На Лиманському напрямку ворог провів дев’ять атак поблизу Греківки, Копанок, Тернів, Торського, Макіївки та Невського. Біля двох останніх ще тривають бойові дії у трьох локаціях. 

На Сіверському напрямку росіяни проявляють активність біля Спірного – там точаться два боєзіткнення.  По одному  ворожому штурму відбито неподалік Білогорівки та Роздолівки.

На Краматорському напрямку агресори не полишають спроб потіснити  наших оборонців із позицій біля Північного та Залізного. Там тривають бої.

На Покровському напрямку російські загарбники 15 разів атакували позиції українських воїнів неподалік Новоолександрівки, Євгенівки, Сокола, Новоселівки Першої, Воздвиженки та Прогреса. Сім атак відбито, інші – тривають. Ворог і надалі концентрує зусилля в районі Новоолександрівки. Також, завдав авіаударів по Іванівці, Веселому і Калиновому – у сумі скинув сім КАБів.

На Курахівському напрямку агресор штурмує позиції ЗСУ поблизу Красногорівки, Невельського, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки. Чотири атаки завершилися для ворога втратами, ще два боєзіткнення продовжуються.

На Придніпровському напрямку, на лівобережжі Дніпра, росіяни двічі намагалися потіснити українські підрозділи. Втрат позицій не допущено.

Добавил: Loci
Категория: Украина 223
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close