Вибух в суді Києва: оголошено вирок офіцеру та сержанту НГУ
Вибух в суді Києва: оголошено вирок офіцеру та сержанту НГУ

Начальнику судової варти назначили покарання у виді арешт строком на 6 місяців, а його помічнику - строком на 2 місяці.

Суд виніс вирок двом із п’яти обвинувачених у справі про вибух у приміщенні Шевченківського районного суду. Мова про начальника судової варти та його помічника. Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону в понеділок, 4 грудня.

Під час перебування в СІЗО та перевезенні арештанта до суду обвинувачені порушили правила конвоювання, не провели його особистий обшук та не перевірили речі. Шевченківський районний суд Києва визнав обох обвинувачених винними в Порушенні статутних правил вартової служби чи патрулювання, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 418 КК України).

Суд призначив начальнику судової варти покарання у виді арешту строком на 6 місяців, а його помічнику - строком на 2 місяці з відбуванням покарання на гауптвахті.

Як відомо, 5 липня 2023 підсудний виніс із ДУ Київський слідчий ізолятор не менше шести виготовлених ним саморобних вибухових пристроїв, які він використав. У результаті вибуху загинув сам підривник, а співробітники поліції були поранені.
Добавил: Loci
Категория: Украина 783
Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
close