Уряд виділив додаткові мільярди для Харкова | |
|
13.06.2024
14:35
572
| |
![]() Гроші підуть на відновлення енергосистеми Харкова і області, на встановлення когенераційних установок, блочно-модульних котелень і генераторів.Кабінет міністрів виділив для Харкова і Харківської області додаткові 2,5 млрд гривень. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram в четвер, 13 червня."Це будуть кошти на відновлення енергосистеми регіону, міста, на встановлення когенераційних установок, блочно-модульних котелень та газових генераторів. Тобто це кошти для того, аби взимку жителі Харківщини мали світло та тепло", – написав він. Шмигаль додав, що влада на центральному рівні продовжує активні заходи з децентралізації енергосистеми. В основі цього плану два принципи. доступність енергообладнання для людей, ОСББ, громад та бізнесу; спрощення підключення та експлуатації цього енергообладнання. | |
|
Категория: Украина
572
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



