Україна отримала грант від США на $1,25 млрд
Україна отримала грант від США на $1,25 млрд

Новий грант допоможе уряду України відшкодувати пріоритетні видатки соціальної та гуманітарної сфери.

Черговий грант розміром $1,25 млрд від США надійшов в Україну через мультидонорський Цільовий фонд Світового банку. Про це повідомило Міністерство фінансів в понеділок, 31 липня.

"Грант наданий як частина п’ятого додаткового фінансування в рамках проекту Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні (PEACE in Ukraine). Метою проекту є часткова компенсація видатків державного бюджету, зокрема соціальних та гуманітарних, що не пов’язані зі сферою безпеки і оборони", – йдеться у повідомленні.

Грантові кошти підуть на відшкодування видатків держбюджету: на оплату праці працівників держорганів та виплат за окремими програмами соціальної допомоги (ВПО, особам з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям, виплати житлово-комунальних субсидій) та інших соціальних виплат.

Мінфін уточнив, що у 2023 році Україна вже отримала $8,45 млрд грантових коштів прямої бюджетної підтримки від США. А загалом від початку повномасштабної війни до держбюджету країни надійшло $20,4 млрд грантових коштів від США.
Добавил: Loci
Категория: Украина 219
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close