У школах Вінницької громади продовжили карантин | |
|
05.02.2024
17:47
829
| |
![]() Таке рішення пов’язане з великою кількістю хворих на грип А, COVID-19 та інші інфекційні хвороби у Вінницькій громаді.У Вінницькій громаді через несприятливу епідситуацію продовжили дистанційне навчання у школах. Про це сьогодні, 5 лютого, повідомили в департаменті освіти Вінницької міської ради.На дистанційне навчання учнів перевели з 29 січня, тепер обмежувальні заходи продовжено, але дату їх закінчення не вказано. "Таке рішення пов’язане з великою кількістю хворих на грип А, COVID-19 та інші інфекційні хвороби в нашій громаді. Продовжуємо моніторити ситуацію, але зараз головна мета -зберегти життя та здоров'я громадян, особливо уразливих груп населення, таких, як діти", - коментує директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко. | |
|
Категория: Украина
829
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



