У Норвегії туристи загинули під час сходження лавин
01.04.2023 14:00 1063
У Норвегії туристи загинули під час сходження лавин

У цей час року у Норвегії лавини сходять майже щодня. Під загрозою опиняються до 7% території країни.

На півночі Норвегії зійшли кілька лавин, які спричинили загибель чотирьох людей, серед яких були і туристи. Про це напередодні повідомило ВВС.

Так, на острові Рейнойя лавина знесла в море будинок та хлів. За даними влади, підтверджено загибель двох осіб та 140 кіз, які на той момент перебували у сараї.

Двоє туристів загинули у двох інших лавинах. Вважається, що обидва були іноземцями, хоча їхні національності наразі не відомі.

У першій лавині, в Лінгені, одна людина загинула та ще двоє постраждали.

"Там було п'ять осіб іноземного походження, які були на прогулянці в цьому районі. Ми можемо підтвердити, що одна людина загинула", – розповів представник поліції Мортен Петтерсен.

Двоє інших були поранені, одна у тяжкому стані, а інша отримала "поранення середньої тяжкості", додав представник поліції.

Пізніше ввечері поліція повідомила, що четверта людина загинула в іншій лавині у Сторслеті.

"Ця людина була частиною великої іноземної туристичної групи. Інший член групи, який перебував на місці події, знайшов цю людину і повідомив про це рятувальні служби", - йдеться у заяві поліції.

Вказано, що в цю пору року в Норвегії лавини сходять майже щодня, і за оцінками експертів, під загрозою опиняються до 7% території країни.

Раніше в австрійських Альпах через погодні умови за два дні загинуло вісім людей. Лавини зійшли в Тіролі та Форарльберзі.
Добавил: Loci
Категория: Мир 1063
Рейтинг: 4.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
close