У Міноборони розповіли про випробування жіночої військової форми
У Міноборони розповіли про випробування жіночої військової форми

Відомство анонсує закінчення випробувань зразків форми, білизни та бронежилетів для захисниць найближчим часом.

Центральне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Міністерства оборони України провело нараду з вітчизняними виробниками. Учасники наради обговорили нові зразки жіночої форми. Про це повідомляє прес-служба Міноборони на своєму Telegram-каналі у середу, 29 березня.
 
"За результатами зустрічі було ухвалено рішення виготовити нову партію зразків форми для передачі в підрозділи. Очікується, що її випробування завершиться до кінця травня", - наголошується в повідомленні.
 
В армії на сьогодні тривають випробування зразків жіночої білизни.
 
"На сьогодні у ЗСУ служать 41 тисяча жінок, ще близько 19 тисяч - є цивільними працівницями, які працюють для потреб армії. Безпосередньо у бойових діях бере участь близько 5 тисяч жінок. Крім зручної форми, ми також продовжуємо роботу із забезпечення наших захисниць та бронежилетами з урахуванням антропологічних особливостей", - заявив міністр оборони України Олексій Резніков.
 
За його словами, експериментальний зразок бронежилету для жінок вже розроблено, проведено низку робочих зустрічей із представниками потенційних виробників, здатних виробляти бронежилет для захисниць.
 
"Після проведення технічної специфікації та успішних польових випробувань, бронежилети буде поставлено на забезпечення Збройних сил України", - резюмував голова Міноборони.
Добавил: Loci
Категория: Украина 123
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close