У Києві жінка отримала вирок за незаконний обмін криптовалюти | |
|
26.09.2025
14:03
836
| |
![]() Жінка обміняла 5905 USDT на 6000 доларів для одного з клієнтів, використовуючи криптогаманець.Печерський районний суд Києва виніс вирок у справі щодо незаконних операцій з криптовалютою. Обвинувачена отримала чотири роки в'язниці із випробувальним терміном один рік. Про це повідомляє РБК-Україна.За матеріалами слідства, 19 березня жінка, не маючи ліцензії Національного банку України, надала послуги з обміну криптовалюти через Telegram-канал. Вона обміняла 5905 USDT на 6000 доларів для одного з клієнтів, використовуючи криптогаманець та надсилаючи інструкції щодо отримання фіатних коштів. Суд встановив, що такі дії порушували закон Про платіжні послуги та інші нормативні акти НБУ, оскільки обвинувачена не була зареєстрованим надавачем платіжних послуг і діяла з корисливих мотивів для особистого збагачення. Крім того, суд кваліфікував її дії як легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, оскільки обмін криптоактивів маскував незаконне походження коштів. Обвинувачена повністю визнала свою вину. Суд призначив її покарання за сукупністю злочинів - чотири роки позбавлення волі з випробувальним терміном на один рік. | |
|
Категория: Украина
836
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



