У Чорногорії після кількамісячних дебатів сформували уряд
31.10.2023 13:35 749
У Чорногорії після кількамісячних дебатів сформували уряд

В Уряді сформовано 18 міністерств і створено посади п'ять віцепрем'єр-міністрів. Новий уряд очолюватиме економіст Мілойко Спаїч.

Після багатотижневих переговорів парламент Чорногорії призначив новий уряд  - коаліцію проєвропейських і просербських партій, яка, як очікується, очолить маленьку балканську країну в її прагненні приєднатися до Європейського Союзу. Про це пише Reuters.

Повідомляється, що новий уряд очолюватиме економіст Мілойко Спаїч з руху Європа зараз. В Уряді сформовано 18 міністерств і створено посади п'ять віцепрем'єр-міністрів. До нього увійдуть правоцентристські проєвропейські демократи, просербська Соціалістична народна партія та п'ять партій албанської меншини.

"Нашими чотирма основними зовнішньополітичними пріоритетами є повноправне членство ... в ЄС, активне, надійне членство в НАТО, поліпшення добрих відносин з сусідами та посилення ролі країни в багатосторонніх організаціях", – сказав керівник уряду.

Він додав, що економічна політика буде спрямована на підвищення рівня життя населення Чорногорії, яке налічує лише 620 000 осіб, і передбачатиме реформи, що сприятимуть зростанню бюджетних надходжень, інвестиціям, удосконаленню бізнес-клімату та судової системи.

Після нічних дебатів уряд здобув підтримку 46 депутатів *загалом в парламенті 81 депутат). 
Добавил: Loci
Категория: Мир 749
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close