Столове срібло – класика в сучасному виконанні
27.07.2023 19:27 70
Столове срібло – класика в сучасному виконанні
Жоден історичний фільм про аристократичні часи вишуканої Європи не обходиться без срібного посуду в кадрі. Та й в нашій країні здавна цінувався метал, здатен на справжні дива. Тому і нині купити столове срібло – вдала ідея, яка дозволить покращити якість життя та вдало вкласти кошти.

Наука змогла підтвердити вражаючі властивості срібла, а досконалі технології обробки дали металу змогу показати все, на що він здатен. Посуд та кухонне приладдя зі срібла виглядає функціональним та стильним, зберігаючи красу тонкого виконання.

Посуд із срібла 925 проби – все, що лише можна уявити

Різноманітність цієї групи товарів здатна вразити навіть вибагливого шукача. Не лише традиційні предмети для сервірування столу, а й посуд, виготовлений з турботою про дітей, вишукані подарунки та набори, що започаткують сімейну традицію:
 • дитячий срібний посуд (чайні ложки, чашки, блюдця),
 • сервізи та набори столового срібла,
 • срібні столові прибори (ложки, виделки, ножі),
 • срібні глечики, графіни для напоїв, чайники, турки,
 • келихи, чарки, бокали, склянки, пивні келихи,
 • ікорниці, цукорниці, молочники, креманки, сільнички в сріблі,
 • фляги з срібла 925 проби,
 • різні елементи декору – підсвічники, підсклянники, підставки зі срібла,
 • срібні іонізатори води,
 • ситечка, лійки та інше приладдя зі срібних сплавів.
Відповідно і дизайн цих предметів посуду створений з різним смаком. Дитячі ложки та чашки прикрашені звірятками та малюнками, прибори на стіл часто мають на собі візерунки, а посуд для подарунку містить оздоблення в однаковому стилі. Квіти, стилізація під певний мистецький стиль, мінімалізм, державна символіка, вигадливі тварини – будь-яка ідея може бути втіленою в сріблі.

Чимало предметів срібного столового приладдя містять вставки. Найпоширеніші – кераміка, емаль, фіаніт, та в деяких моделях використано більш оригінальне каміння, як от змійовик, корунд, малахіт. З таким доповненням обраний предмет перетворюється в подарунок з особливим сенсом, незалежно від того, чи він обраний для близької людини, чи покликаний тішити лише власника.
Посуд із срібла 925 проби – все, що лише можна уявити

Властивості посуду зі срібла

Цінність срібла у якості посуду полягає не лише привабливому вигляді. Найголовніше – всередині, і це ті риси, які не залежать від часу та інтенсивності використання.
 1. Гіпоалергінність – напрочуд важлива для сучасного користувача. Через насичення продуктів та особистих речей штучними домішками все більше людей потребує особливого підходу в харчуванні. Саме срібло успішно виконає цю функцію.
 2. Знезараження – цю властивість металу використовували ще в давнину, і нині він з такою ж надійністю протидіє хвороботворним мікроорганізмам.
 3. Турбота – крім очевидних дій на навколишній світ набори столового срібла позитивно впливають на імунну систему людини та покращують травлення. Дехто навіть відмічає поліпшення настрою при постійному використанні таких девайсів.
 4. Надійність – з таким посудом можна не хвилюватися про різні несподіванки, адже він не б’ється та успішно протидіє зовнішнім впливам.
 5. Нейтральність – їжа та напої, поміщені у срібне середовище, не змінюють смак, запах та колір.

Також варто зазначити, що дитячий посуд із срібла здатен найкращим чином потурбуватися про найдорожче – майбутнє покоління. Діти харчуватимуться безпечно та з задоволенням, відчуваючи батьківську любов навіть у таких дрібницях.

Як столове срібло змогло перевершити звичайний посуд

Нині можна дозволити собі прибори та посуд зі срібла за доступною ціною, що розширює його сферу застосування. Адже крім добре відомих властивостей, матеріал, з якого виготовлені ці предмети для сервірування, здобув собі славу на віки. Саме срібне приладдя на столі стане найкращою візитною карточкою родини, промовисто показуючи високий статус та можливість взяти від життя усе.

Навіть якщо придбаний посуд використовуватиметься лише на свята та в особливих випадках, це вже допоможе відчути неповторну атмосферу важливих дат. А столове срібло у подарунок дозволить проявити всю глибину почуттів, надовго зберігаючи приємні емоції. Такий скарб передаватиметься із покоління в покоління, створюючи все нові та нові витки сімейної історії.
Добавил: Loci
70
Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
close