США мають намір досягти виробництва 100 тисяч артснарядів на місяць - ЗМІ
05.10.2023 18:25 417
США мають намір досягти виробництва 100 тисяч артснарядів на місяць - ЗМІ

Це вдвічі більше, ніж коли США виробляли по 14 тисяч снарядів за місяць на початку вторгнення РФ в Україну.

США планують досягти мети з виробництва 155-мм артилерійських снарядів у кількості 100 тисяч штук за місяць. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що це вдвічі більше, ніж коли США виробляли по 14 тисяч снарядів за місяць на початку вторгнення РФ в Україну.

Як пише видання, поставки в Україну протитанкових ракет Джавелін і зенітних ракет Стінгер, а також гаубиць і боєприпасів виснажили американські запаси, продемонструвавши відсутність стійкості США. Це спонукало Пентагон, за підтримки Конгресу, вкласти мільярди доларів у розширення промислового потенціалу США.

За словами керівника закупівель армії США Дугласа Буша, 3,4 мільярда доларів за контрактом на промислове розширення три чверті, або 2,5 мільярда доларів, підуть на збільшення виробництва 155-мм артилерійських снарядів.

Він додав, що США зможуть збільшити виробництво з 28 000 на місяць до 36 000, а потім з 48 000 до 57 000 снарядів на місяць.

Буш зазначив, галузь повинна бути в змозі на початку 2025 року досягти виробництва 80 000 снарядів на місяць, а потім досягти мети в 100 000 до кінця того ж року.

Першим кроком армії було розширення наявних державних і керованих підрядниками підприємств із виробництва металевих гільз у Пенсильванії. За словами Буша, на підприємствах збільшилася кількість змін, а також було додано нові машини.

Другим кроком є відкриття нових підприємств: одним із них є IMT Defense в Канаді, з виробництва металевих деталей, яке має почати працювати наступного року.

Третій крок - Пентагон планує значно збільшити потужності США з виробництва IMX (скорочено від "нечутливі вибухові боєприпаси"), який вважається безпечнішим варіантом для військ у поводженні та зберіганні, ніж тротил.
Добавил: Loci
Категория: Мир 417
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close