Співака Ліама Пейна екстрено госпіталізували до лікарні
14.09.2023 13:35 878
Співака Ліама Пейна екстрено госпіталізували до лікарні

Колишнього учасника бой-бенду One Direction терміново доставили в лікарню з нестерпним болем у нирках.

Колишнього учасника бойз-бенду One Direction Ліама Пейна було доставлено до лікарні з нирковою інфекцією. Про це повідомляє The Sun.

Зазначається, що вперше йому стало зле минулого місяця, тоді йому довелося скасувати концертний тур по Південній Америці. Тепер йому стало погано під час поїздки на озеро Комо в Італії з його дівчиною Кейт Кессіді.

Ліама привезли до відділення невідкладної допомоги, а потім помістили до лікарняної палати, де він пробуде протягом кількох днів.

"Звичайно, він засмучений тим, що його та Кейт поїздка на озеро Комо була зірвана, але, принаймні, вона була поруч, щоб допомогти йому, коли він захворів. Лікарі попередили його, щоб він не розраховував на те, що його випишуть додому щонайменше ще шість днів. Вони хочуть провести всі можливі тести, щоб повністю зрозуміти проблему, але тепер вони підозрюють, що впродовж деякого часу існувала основна проблема, яка погіршувалась", - поділилося джерело.

Раніше повідомлялося, що Мадонна відклала своє світове турне після того, як потрапила до відділення інтенсивної терапії з серйозною бактеріальною інфекцією.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 878
Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
close