Щороку від домашнього насильства в Україні гинуть 600 жінок – омбудсмен | |
|
25.11.2022
15:32
239
| |
![]() Щороку від домашнього насильства гинуть 600 українських жінок. Про це сьогодні, 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, повідомив омбудсмен Дмитро Лубинець. "За інформацією ПРООН, від фізичного домашнього насильства в Україні страждає близько 2 мільйонів осіб. Статистика каже, що понад 80% – це насильство чоловіків щодо жінок. Щороку від домашнього насильства гинуть 600 українських жінок. Цьому немає виправдання!" – зазначає Лубинець. Омбудсмен наголошує на значних труднощах у боротьбі з цим явищем. "Жінки в усьому світі зазнають фізичного, психологічного, економічного, сексуального насильства. Найчастіше, боротьба з цим – це ходіння по колу. Після умовного "примирення" з кривдником, він у більшості випадків повертається до насильства знову. Тому важливо усвідомити - про проблему не треба мовчати! Жертвам слід звертатися за допомогою до поліції та інших компетентних органів. Символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка. "Вона символізує намір ніколи не чинити, не сприяти або не залишатися байдужими до насильства", - йдеться у повідомленні омбудсмена. | |
|
Категория: Украина
239
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



