Румунські фермери посилили блокаду на кордоні
18.01.2024 15:02 753
Румунські фермери посилили блокаду на кордоні

Рух на виїзд з України вантажівок через пункт пропуску Халмеу-Дякове тимчасово призупинено, щоб не допустити блокування проїзду легкових авто.

Румунські фермери заблокували третій пункт пропуску на кордоні з Україною – Халмеу-Дякове. Про це повідомила Державна митна служба України у четвер, 18 січня.

"Румунська сторона поінформувала, що перед міжнародним пунктом пропуску Халмеу-Дякове фермери перекрили рух вантажних транспортних засобів. Блокування здійснюється великою сільськогосподарською технікою", – йдеться у повідомленні.

Рух на виїзд з України вантажівок тимчасово призупинено, щоб не допустити блокування проїзду легкових авто. Терміни блокування – поки невідомі.

Як зазначає відомство, на виїзд з України очікують близько 10 вантажівок, а в єЧерзі – 607 транспортних засобів. За минулу добу з України виїхало 138 транспортних засобів, в'їхало – 105.

Раніше румунські фермери заблокували два пункти пропуску на кордоні з Україною. Йдеться про КПП Сірет – Порубне та Вікову-де-Сус – Красноїльськ".

Румунські фермери почали блокаду українського кордону 13 січня. Вони двічі припиняли блокування в очікуванні результатів переговорів.
Добавил: Loci
Категория: Мир 753
Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
close