Росіяни запустили фейкове радіомовлення на Харківщині - ОВА | |
|
27.04.2023
14:51
341
| |
![]() Ворог намагається видати своє радіомовлення за українське, попереджають у військовій обладміністрації.Росіяни знову запустили фейкове радіомовлення в Харківській області. Таким чином ворог намагається дезінформувати населення. Про це повідомила пресслужба Харківської обласної військової адміністрації (ОВА) на своєму Telegram-каналі в четвер, 27 квітня."У Харківській області на частоті 90,2 FM російські окупанти намагаються вести фейкове радіомовлення під назвою Слобожанське FM. Наголошуємо, що це вже не перша спроба ворога маскуватися під українське мовлення і дезінформувати населення Харківщини", - йдеться у повідомленні ОВА. Офіційна інформація транслюється на таких хвилях:
| |
|
Категория: Россия
341
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 |
| Всего комментариев: 0 | |



