Костюк прокоментував своє майбутнє на чолі Динамо | |
|
16.12.2025
13:40
697
| |
![]() В.о. тренера Динамо Костюк прокоментував своє становище в клубі, зазначаючи, що рішення за керівництвом.Наставник київського Динамо Ігор Костюк висловив свою думку стосовно найближчого майбутнього на посаді головного тренера команди."Ніяких заяв і обіцянок. Я працюю, роблю свою роботу, а далі нехай керівництво вирішує. Залишити мене чи ні - це їхнє рішення. Моє завдання - тренувати команду. Спілкуємося з президентом дуже часто", - наводить слова Костюка Football Hub. Нагадаємо, Костюк став головним тренером Динамо після звільнення Олександра Шовковського. Під його керівництвом кияни провели чотири матчі, в яких здобули дві перемоги і зазнали двох поразок. | |
|
Категория: Спорт
697
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



