Індія повідомила про перший випадок нового штаму мавпячої віспи | |
|
24.09.2024
13:22
609
| |
![]() Пацієнт - 38-річний чоловік, який прилетів із Об’єднаних Арабських Еміратів і був госпіталізований до державної лікарні медичного коледжу у Малаппурам.Міністерство охорони здоров’я Індії 23 вересня підтвердило випадок віспи штаму clade 1b. Це перший випадок захворювання на новий штам у Південній Азії. Про це повідомляє Reuters.За словами речниці індійського МОЗ Маніші Верми, випадок захворювання зареєстровано у районі Малаппурам, штат Керала. Зазначається, що пацієнт - 38-річний чоловік, який прилетів із Об’єднаних Арабських Еміратів і був госпіталізований до державної лікарні медичного коледжу у Малаппурам. Близько 29 друзів і членів родини пацієнта, а також 37 пасажирів авіарейсу наразі перебувають під наглядом вдома, однак поки ні в кого з них не виявили жодних симптомів мавпячої віспи. Як відомо, Індія досі не повідомляла про випадки захворювання на новий штам mpox, однак у вересні федеральна влада видала рекомендацію усім штатам країни зберігати пильність і бути готовими до реагування на потенційні випадки захворювання. З 2022 року до березня 2024 року Індія повідомила про 30 випадків захворювання та один летальний випадок через штам віспи clade 2. А на початку вересня було зафіксовано ще один випадок захворювання на цей штам. | |
|
Категория: Мир
609
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



