Федерація біатлону попросила не кривдити своїх спортсменів
Федерація біатлону попросила не кривдити своїх спортсменів

У керівництві вважають, що критикувати біатлоністів збірної та вимагати від них результатів уболівальники не повинні.

Не ображати біатлоністів національної збірної. Про це вимагали у Федерації України з цього виду спорту. Там вважають, що українські спортсмени дуже емоційні та їх легко поранити, а тому жодної критики на їхню адресу не повинно бути. Тому фанати не повинні вимагати від спортсменів результатів, а мовчки спостерігати за їхніми невдачами та провалами.

"Ми весь рік живемо у війні. І, звичайно, це відображається в емоційному стані кожного. Як уболівальників, так і спортсменів. Кожен із нас веде свою боротьбу, і у кожного вона важлива. Наша стабільність та процвітання також залежить від кожного.

Ми поважаємо всіх уболівальників та журналістів, але також просимо з повагою ставитись і до наших біатлоністів. Ми, як Федерація біатлону України, готові до вашої критики та емоційних реакцій. Ми готові з вами відкрито дискутувати про виступи та результати на міжнародних аренах чи майбутньому нашого біатлону. Зі свого боку, ми також проводимо роботу з нашими спортсменами з професійного підходу до роботи поза змаганнями та тренуваннями.

Але ми закликаємо всіх утриматися від образ та хейту на адресу наших спортсменів. Ваше бажання бачити біатлоністів на п'єдесталах зрозуміле, і воно є спільним для всієї біатлонної родини. Однак ваші надто емоційні висловлювання не принесуть користі. А персональні образи та звинувачення лише нашкодять.

Кожен може помилитися. Кожен може піддавшись емоціям, висловитись гостро. У кожного бувають злети та падіння. Емоційний стан спортсмена так само важливий, як і фізичний. Тому давайте берегти одне одного заради спільних здобутків. І давайте пам'ятати, що ми всі одна велика біатлонна сім'я. Наші біатлоністи піднімають прапор країни України, в якій ми всі з вами живемо, за яку ми всі вболіваємо і чекаємо на Перемогу", - йдеться в заяві ФБУ.
Добавил: Loci
Категория: Спорт 128
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close