Єрмак розповів про підготовку зустрічі Зеленського і Орбана
Єрмак розповів про підготовку зустрічі Зеленського і Орбана

Ця тема буде основною під час зустрічі української делегації з очільником МЗС Угорщини Петером Сіярто, зазначив Андрій Єрмак.

Зустріч президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана цілком можлива. Над її організацією ведеться активна робота. Про це сказав глава Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю для Інтерфакс-Україна, оприлюдненому у понеділок, 22 січня.

"Ми точно рухаємось до зустрічі Зеленського та Орбана. Це і буде основним завданням під час нашої з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою зустрічі із Сіярто (очільник МЗС Угорщини – ред.) 29 січня в Ужгороді", – заявив він.

За словами Єрмака, було домовлено "провести стільки годин, скільки потрібно, щоб проговорити всі питання та дійти розуміння, коли, де і з якими потенційними домовленостями може відбутися зустріч між президентом України і прем'єр-міністром Угорщини".

"Ми з Кулебою хочемо пройтися всім спектром питань. Їх у нас багато. Угорщина – наш сусід. Угорщина є членом Європейського Союзу та НАТО. Тому ми маємо розмовляти й налагодити конструктивний діалог",– додав очільник ОП.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2023 року Віктор Орбан погодився на зустріч із Володимиром Зеленським.
Добавил: Loci
Категория: Украина 366
Рейтинг: 4.7/3
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close