ЗСУ контратакують у Бахмуті - Сирський
ЗСУ контратакують у Бахмуті - Сирський

Це дає можливість знищувати кращі підрозділи ворога і вигравати час, пояснив генерал-полковник.

Українські військові у місті Бахмут Донецкької області не лише ведуть оборонні дії, але й активно контратакують. Що дає можливість наших силам знищувати кращі підрозділи ворога і вигравати час. Про це написав командувач Східного угруповання військ, генерал-полковник Олександр Сирський в Telegram у понеділок, 24 квітня.

Вказано, що сьогодні Сирський працює у районах бойових дій на Лиманському та Бахмутському напрямках, де заслухав командирів та проаналізував оперативну обстановку. Наразі ситуація є контрольованою.

"На Бахмутському напрямку ситуація залишається напруженою. Тривають важкі бої. У декількох приміських населених пунктах Бахмута наступальні дії ворога зазнали невдач", – сказав генерал.

За його словами, ворог не полишає мету оточити Бахмут і використовує для цього всі можливі сили та засоби аж до тотальної руйнації міста.

"Наші бійці здійснюють у Бахмуті не лише оборонні дії, але й активно контратакують. Це дає нам можливість протягом декількох місяців стримувати наступ ворога та не збільшувати фронт на цьому напрямку, знищувати його найкращі підрозділи та вигравати час", – зазначив Сирський.

Раніше президент Володимир Зеленський сказав, що Україна не відмовиться від оборони Бахмута, оскільки захоплення цього міста відкриє шлях російським агрессорам до Слов'янська та Краматорська.
Добавил: Loci
Категория: Украина 140
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close