"Зливали" дані ФСБ: на Хмельниччині викрито депутатку та її дітей

До складу ворожого осередку входила депутатка місцевої ради та двоє її дітей: 42-річний син і 37-річна донька.

Служба безпеки затримала депутатку з Хмельниччини, яка працювала на ФСБ Росії та завербувала своїх сина і доньку. Про це повідомила пресслужба СБУ в п'ятницю, 7 червня.
 
Контррозвідка Служби безпеки затримала агентурну групу ФСБ, яка діяла у Хмельницькій області. До складу ворожого осередку входила депутатка місцевої ради та двоє її дітей: 42-річний син і 37-річна донька.
 
За вказівкою російської спецслужби агенти намагалися виявити пункти базування та маршрути руху мобільних вогневих груп ППО, які обороняють регіон.
 
Також ворога цікавили місця найбільшого зосередження особового складу, військової техніки та складів з озброєнням ЗСУ. Щоб отримати розвіддані, ворожі агенти під виглядом сімейних поїздок об’їжджали територію області на власному авто.
 
Під час таких поїздок посадовиця приховано фотографувала "потрібні" об’єкти, а син в цей час робив відповідні позначки на картах Google.
 
Здобуту інформацію депутатка-зрадниця узагальнювала, а потім у формі агентурного "звіту" направляла месенджером своєму куратору з ФСБ.
 
За виконання ворожих завдань агентурна група отримувала від окупантів грошову винагороду, яка надходила на банківську картку доньки посадовиці.
Служба безпеки викрила ворожих поплічників. Всіх трьох агентів ФСБ було затримано "на гарячому", коли вони шпигували за вогневими групами ППО.
 
За даними слідства, в поле зору російської спецслужби депутатка потрапила на початку цього року через свою прокремлівську активність в "Однокласниках". Після вербування жінка залучила до злочинної діяльності своїх сина і доньку.
 
Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1109
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close