Зеленський відреагував на удар "шахедів" по Дніпру | |
|
17.04.2025
14:06
481
| |
![]() Росія кожен день і кожну ніч використовує, щоб убивати. Треба тиснути на вбивць і допомагати життю, закликав глава держави.Президент Володимир Зеленський висловив співчуття рідним загиблих під час атак російських "шахедів" на місто Дніпро і закликав партнерів посилити допомогу Україні і тиснути на вбивць. Про це він написав у Телеграм в четвер, 17 квітня."Важка ніч була в Дніпрі – удар російських дронів. По звичайних будинках, по звичайній цивільній інфраструктурі. Триває розбір завалів. Зараз у лікарнях міста 16 людей, загалом 28 людей постраждали, зокрема чотири дитини. Усім надається допомога. На жаль, три людини були вбиті цим російським ударом, і серед них – дівчина, Вероніка, лише 17 років їй було… Мої співчуття рідним та близьким", – написав він. Зеленський також нагадав про удар безпілотників по Одесі. "Троє людей були поранені. Пошкоджені будинки, аптека, церква. Удари авіабомб по Сумщині, російська балістика проти Харківщини й Донеччини", – зазначив президент. Глава держави наголосив, що сьогодні кожен оборонний пакет партнерів для України, усі форми підтримки світом нашої стійкості – це буквально захист життів. "Росія кожен день і кожну ніч використовує, щоб убивати. Треба тиснути на вбивць і допомагати життю, щоб припинити цю війну та гарантувати надійний мир. Я хочу подякувати всім партнерам, які саме так використовують свої можливості. Війни зупиняються силою – силою проти агресора, силою в захисті життя", – сказав Зеленський. | |
|
Категория: Украина
481
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



