Вчений заявив про втрату Росією супутника на орбіті | |
|
12.12.2022
14:28
241
| |
![]() Російський військовий супутник Космос-2560, запущений у жовтні цього року, увійшов до атмосфери Землі 10 грудня. Про це повідомив учений із Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джонатан Макдауелл у Twitter. "Російські військові запустили в космос супутник Космос-2560 у жовтні, і він уже повернувся в атмосферу Землі 10 грудня о 04:54 (за київським часом) над Гуамом. Як і попередній супутник цієї серії, він не зміг піднятися на орбіту", - написав він. Пізніше він додав: "Схоже, відсутність зміни орбіти для цих двох місій є навмисним, хоча це трохи дивно". У свою чергу, Інтерфакс повідомляв, що 16 жовтня Міноборони РФ заявило про запуск ракети-носія Ангара-1.2. Вона вивела на орбіту супутник Космос-2560. Апарат було внесено до каталогу космічних об'єктів. Макдауелл не уточнює, як саме попередній запущений росіянами супутник теж зазнав невдачі. Можливо, йдеться про супутника Космос-2555, який також протримався близько двох місяців. При цьому на супутник нанесли літеру Z у кольорах георгіївської стрічки - символ агресивної війни РФ із Україною. | |
|
Категория: Россия
241
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



