В уряді відповіли на заклики США не бити по НПЗ Росії
В уряді відповіли на заклики США не бити по НПЗ Росії

Нафтопереробні заводи на території РФ є законними цілями для ЗСУ, наголосила віцепрем’єрка Стефанішина. 

Нафтопереробні заводи Росії є законними цілями України з військового погляду. У цьому випадку ЗСУ діють за стандартами НАТО. Про це заявила віцепрем’єрка з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час Київського безпекового форуму.
 
"Ми розуміємо заклики американських партнерів. Водночас ми воюємо тими спроможностями, ресурсами та практиками, які наявні у нас сьогодні", - сказала вона.
 
Стефанішина розповіла, що у лютому 2022 року, на початку повномасштабної війни, говорила зі штаб-квартирою НАТО і там їй пояснили, що у розумінні Альянсу означає "закрити небо" над Україною.
 
"Вони сказали: "Ольга, ти ж не розумієш стандартів НАТО. У розумінні НАТО це означає насамперед знищити інфраструктуру на території РФ, яка дає можливість бомбити українські міста. Заводи, які роблять ракети". Тож ми діємо відповідно до найкращих стандартів НАТО", - зазначила віцепрем’єрка.

Нагадаємо, за даними Financial Times, США закликали Україну припинити атаки на енергетичну інфраструктуру Росії, бо удари дронів по російських нафтопереробних заводах РФ нібито можуть призвести до зростання світових цін на нафту.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1456
Рейтинг: 0.0/0
Теги: НПЗ, атака
Всего комментариев: 0
avatar
close