У ЗСУ пояснили зниження активності військ РФ на Донецькому напрямку | |
|
14.03.2023
15:48
302
| |
![]() У прес-центрі Сил оборони Таврійського напрямку зазначають, що армія РФ має значні втрати і їй не вистачає боєприпасів.На Донецькому напрямку дещо знизилася активність військ РФ: росіяни зазнали значних втрат, а також їм бракує боєприпасів. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив керівник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський, пише УП."Насправді ворог видохся. Якщо порівнювати минулий тиждень, ворог значно зменшив кількість штурмових дій, кількість обстрілів. Якщо вона вимірювалася сотнями на день і близько 600 обстрілів, то на сьогоднішній день – дещо менше. За день – до 30 штурмових дій (вночі від двох до дев'яти), і обстріли за день сягають 200-250 (за ніч – 100-120)", – повідомив речник. Дмитрашківський зазначає, що для продовження наступу противнику потрібен час для відновлення. "Дуже багато розмов про нестачу боєприпасів, "артилерійський голод": встановлено на сьогоднішній день ліміт, який вони не можуть перевищувати. Якщо перевищують, наступного дня вони залишаються без боєприпасів. І це проблема не тільки Пригожина, який каже, що йому не дають боєприпасів, це загальна проблема у російській армії", – зазначають у прес-центрі. | |
|
Категория: Украина
302
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



