У травні простоювало 12% нафтопереробних потужностей РФ - ЗМІ
У травні простоювало 12% нафтопереробних потужностей РФ - ЗМІ

Постачання палива з Росії скоротилися на 14,6% у квітні порівняно з березнем через ремонт нафтопереробних заводів, сезонне обслуговування й заборону на експорт бензину.

Російські первинні нафтопереробні потужності, які простоюють у травні, становлять 12% від загальної кількості первинних нафтопереробних установок. Про це з посиланням на Reuters пише  галузеве видання Enkorr.

Повідомляється, що 12% первинних переробних потужностей Росії на зараз не працюють, але обсяг незадіяних потужностей приблизно на 28% менший у порівнянні з квітнем.

Постачання палива з Росії скоротилися на 14,6% у квітні порівняно з березнем через ремонт нафтопереробних заводів (НПЗ), сезонне обслуговування й заборону на експорт бензину. У квітні Росія експортувала морем 8,415 млн тонн нафтопродуктів, що на 14,6% менше, ніж у березні.

На початку квітня росія заявила, що може відремонтувати всі пошкоджені блоки протягом двох місяців, але як тільки Росія почала повертати частину потужностей НПЗ, пошкоджених атаками українських безпілотників на початку цього року, атаки поновинися. 
Добавил: Loci
Категория: Россия 761
Рейтинг: 0.0/0
Теги: НПЗ, Россия
Всего комментариев: 0
avatar
close