У Сімферополі знайшли мертвими трьох військових РФ - соцмережі | |
|
14.05.2024
14:49
605
| |
![]() Ознак насильницької смерті на тілах військових не виявлено. Але на руках вони мали сліди від ін'єкцій.Трьох російських військовослужбовців знайшли мертвими у хостелі у Сімферополі. Імовірно, вони отруїлися наркотиками. Про це повідомив Telegram-канал ASTRA з посиланням на джерела в екстрених службах анексованого Криму у вівторок, 14 травня."Рано вранці 10 травня в хостелі на Братському провулку в Сімферополі знайшли трупи трьох військовослужбовців в/ч 11742: 21-річного уродженця Вологодської області Сергія Паутова, 40-річного уродженця Нижегородської області Д. Терентьєва та 37-річного Р. Наджафова", – йдеться в повідомленні. Ознак насильницької смерті на тілах військових не виявлено. Але на руках вони мали сліди від ін'єкцій, а поруч лежали шприц і пакунки з невідомими речовинами. Точні причини смерті наразі невідомі. Напередодні стало відомо, що у Воронезькому інституті МВС отруїлися 40 курсантів. Сімох госпіталізували, ще 33 на амбулаторному лікуванні. | |
|
Категория: Украина
605
| |
|
Сейчас читают
Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



