У РФ за рік у 10 разів знизився рівень інвестицій у стартапи
У РФ за рік у 10 разів знизився рівень інвестицій у стартапи

Якщо в першому півріччі 2022 року в російські стартапи було інвестовано з $287 млн, то в першому півріччі цього року - $27 млн.

У Росії обсяг інвестицій у стартапи у першому півріччі 2023 року зменшився у понад десять разів у порівняння з таким же періодом 2022 року: з $287 млн до $27 млн. Про це з посиланням на дані російської платформи Dsight, пише російське видання Коммерсант.

Повідомляється, що найбільша частка інвестицій у першому півріччі припала на приватні фонди - $11 млн, у річному вимірі цей показник знизився майже у дев'ять разів.

Інвестиції "бізнес-ангелів" становили $6,6 млн, корпорацій та корпоративних фондів - $6 млн. Обсяг коштів державних інвесторів становив лише $2,5 млн, знизившись у річному вимірі в 27 разів. Іноземних інвестицій зафіксували лише на $0,6 млн.

"В економічній ситуації, що склалася, венчурні інвестиції не є пріоритетом: деякі фонди, які інвестували в проєкти з фокусом на російський ринок, вважали за краще викуповувати з великим дисконтом іноземні компанії, що йдуть з ринку", - зазначили експерти.
Добавил: Loci
Категория: Россия 376
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close