У МВС розповіли про покарання чоловіків, які виїхали за кордон
У МВС розповіли про покарання чоловіків, які виїхали за кордон

Міністр не виключив, що у якості покарання можливо, буде адміністративний штраф після повернення до України.

В питанні покарання для тих військовозобов'язаних, хто виїхав незаконно з України під час війни, треба керуватися правилом "золотої середини". Про це в інтерв'ю Українській правді заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
 
"Тут золоту середину треба знайти. Не закидати, що ми нікого не пустимо, або всіх пустимо, або той сяде в тюрму, той не сяде. Держава має виробити загальний підхід до цієї проблеми. Тому що ця проблема надалі буде соціальною - несприйняття однією верствою населення ту верству населення, яка втікла просто від війни", - зазначив він.
 
Глава МВС не виключив, що у якості покарання можливо, буде адміністративний штраф після повернення до України.
 
"Звичайно, якщо вони проїхали за підробленими документами - це вже кримінальна відповідальність", - підкреслив Клименко.
 
На думку міністра, в цьому питанні є як юридична сторона, так і моральна.
 
"Моральна сторона це відчуття справедливості тих хлопців, які сидять в окопах, які забезпечують життєдіяльність країни й тих, хто вже 19 місяців перебуває за кордоном, ну хто менше, хто пізніше виїхав. Ми зараз дискутуємо по юридичним нормам, які мають цю справедливість і юридично і морально звести до одного", - додав він.
 
Клименко наголосив, що "ті, хто виїхав легально, це зовсім інша історія", а інші порушили закон, тому що як правило виїхали нелегально.
 
"Нелегально виїхав через систему Шлях, нелегально виїхав через документи ВЛК та МСЕК, нелегально виїхав у відрядження, або на навчання. Тому, звичайно що тут держава зараз шукає золоту середину, щоб цих людей можна було повернути в Україну", - констатував глава МВС.
Добавил: Loci
Категория: Украина 628
Рейтинг: 4.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
close