У Маріуполі заборонили масові заходи під час свят | |
|
28.12.2022
18:02
302
| |
![]() Російські окупанти заборонили проводити у Маріуполі будь-які масові заходи під час новорічних свят. Про це 28 грудня у Telegram повідомив радник мера міста Петро Андрющенко. "На період новорічних свят окупанти заборонили збиратися разом у кількості більш як 50 осіб, включаючи святкування у кафе і ресторанах", – зазначив він. При цьому, за словами Андрющенка, незрозуміло, як загарбники планують коригувати черги до польових кухонь, банкоматів та окупаційних бюрократів. Радник додав, що зростає кількість маріупольців, які виїжджають із міста, рятуючись від "холодомору". "Черга на перетин кордону між Україною та "Московією" у Новоазовському районі досягає 32 кілометрів автомобільного затору, а час очікування збільшився до 24 годин", – наголосив він. | |
|
Категория: Украина
302
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



