У Криму росіяни утилізують захоплені судна ВМС України | |
|
20.06.2023
12:29
498
| |
![]() Окупанти почали незаконну утилізацію захоплених у Севастополі та Донузлаві кораблів ВМС України, які після 2014 року перебували в окупованому Криму.В окупованому Криму росіяни почали незаконну утилізацію захоплених кораблів Військово-морських сил ЗСУ. Про це повідомило Представництво Президента в АР Крим.Зазначається, що окупанти утилізуть захоплені у Севастополі та Донузлаві кораблів ВМС України, які після 2014 року перебували в окупованому Криму. "На суднообробну базу в Інкермані нібито відправили катери Придніпров’я і Херсон, морські тральники Чернігів і Черкаси, корвети Луцьк і Хмельницький", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, у північній частині тимчасово окупованого росіянами Криму очевидці чули вибухи, звуки стрілянини з кулеметів. | |
|
Категория: Украина
498
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



