У Криму мобілізовані росіяни до смерті побили полковника - ГУР
У Криму мобілізовані росіяни до смерті побили полковника - ГУР

Головне управління розвідки зазначає, що 7 листопада в лікарні Сімферополя констатували смерть побитого військовослужбовця.

Мобілізовані росіяни до смерті побили свого полковника в тимчасово окупованому Криму. Інцидент стався, 1 листопада, цього року в Сімферополі. Про це повідомляє Головне управління розвідки України в п'ятницю, 10 листопада.

"Група мобілізованих солдатів 20-ї мотострілецької дивізії, що входить до 8-ї армії південного військового округу ЗС РФ, завдала тяжких тілесних ушкоджень полковнику Мусурбекову. Офіцер окупаційної армії обіймав посаду заступника командира полку. 7 листопада 2023 року в лікарні Сімферополя констатували смерть Мусурбекова від отриманих травм", - ідеться в повідомленні.

Підозрювані у вбивстві полковника російські військовослужбовці того ж дня, перевдягнувшись в цивільне, самовільно залишили місце дислокації свого підрозділу в Сімферопольському районі та втекли на територію Краснодарського краю Росії.

Як ми вже писали раніше, в Джанкой в окупованому Криму прибувають російські мобілізовані. Агенти АТЕШ повідомляють, що мобілізовані бійці прибувають до Джанкоя щодня, їх привозять поїздами й автобусами.
Добавил: Loci
Категория: Украина 283
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close