У Білла Гейтса виявили коронавірус | |
|
11.05.2022
11:08
382
| |
![]() Засновник американської корпорації Microsoft Білл Гейтс заразився коронавірусом COVID-19. Про це він повідомив у Twitter у середу, 11 травня "Я отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Я відчуваю легкі симптоми і за порадами фахівців ізолювався доти, доки не одужаю", - написав він. Гейтс вважає, що йому "пощастило", що він повністю вакцинований, отримав бустерну дозу вакцини та має доступ до відмінного медичного обслуговування. Бізнесмен також додав, що започаткований ним фонд Gates Foundation продовжить працювати з партнерами і зробить усе можливе, щоб світові ніколи більше не довелося зіткнутися з пандемією. | |
|
Категория: Lifestyle
382
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3078 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 5030 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3090 |
| Всего комментариев: 0 | |



