У Баварії штрафуватимуть батьків, які спізнюються забрати дітей з дитсадка | |
|
23.07.2025
12:18
481
| |
![]() З 1 вересня в місті Фельбург батьки платитимуть по 10 євро за кожні 15 хвилин запізнення. Так місцева влада реагує на скарги вихователів, яким доводиться працювати понаднормово.У баварському місті Фельбург запроваджують штрафи для батьків, які регулярно забирають своїх дітей з дитячих садків із запізненням.Про це повідомляє BILD.Від 1 вересня за кожні 15 хвилин після офіційного завершення роботи закладу доведеться платити 10 євро. Рішення стосується всіх форм дошкільних установ -як ясел, так і дитячих садків. Ініціатива виникла після скарг працівників садочка Rappelkiste, які заявили, що змушені затримуватися на роботі до пів години після офіційного завершення зміни - без додаткової оплати. Нові правила встановлюють чіткий графік: з понеділка по четвер дитсадки працюватимуть до 16:00, а в п’ятницю - до 15:00. Після двох попереджень за запізнення на батьків накладатиметься штраф. Рішення міської ради ухвалили одноголосно. Раніше повідомлялося, що двоє туристів опинилися за ґратами після спроби порушити правила Єллоустонського національного парку в США. | |
|
Категория: Мир
481
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



