Тренер Леха прокоментував болючий виліт від Шахтаря | |
|
20.03.2026
13:49
643
| |
![]() Головний тренер польського клубу поділився думками про матч з "гірниками" та пояснив, чого забракло його команді для виходу в наступний раунд плейоф.Головний тренер Леха Нільс Фредеріксен висловив свою думку стосовно матчу-відповіді із Шахтарем в 1/8 фіналу Ліги конференцій.Польська команда напередодні здобула перемогу над "гірниками" з рахунком 2:1, але вибула з турніру через поразку 1:3 у першій зустрічі. "Я думаю, ми провели дуже гарний матч. Ми були кращими, і я вважаю, що ми могли виграти з більшою різницею, ніж 2:1. Шахтар забив випадковий гол після двох рикошетів, але в підсумку у нас було набагато більше шансів. Ми розчаровані тим, що не пройшли до наступного раунду і не продовжуватимемо наш виступ у Лізі конференцій. Причина нашого вильоту не у цьому матчі. Вирішальним чинником став перший поєдинок, коли Шахтар був кращим. У другому матчі ми безперечно були кращими. Я думаю, у нас був чудовий план на матч-відповідь", - цитує Фредеріксена офіційний сайт Леха. | |
|
Категория: Спорт
643
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



