Суспільне прокоментувало штраф для української делегації на Євробаченні
Суспільне прокоментувало штраф для української делегації на Євробаченні

Команда з'явилася на конкурсі у футболках, що нагадували про українських військовополонених.

Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2024 оштрафували українську делегацію за футболки із закликом звільнити захисників Азовсталі.

alyona alyona, яка представляла нашу країну в дуеті з Jerry Heil, розповіла, що з'явитися на шоу в футболках з написом FREE AZOVSTAL DEFENDERS було дуже ризиковано і складно. Охорона ретельно перевіряла всіх. Будь-який бренд чи напис заклеювали чорним скотчем, або просили взагалі зняти річ.

Втім, перед входом до зали команда одягла футболки під інші футболки та світшоти і змогла пройти в них до грінруму.

"Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показали наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених", - написала alyona alyona.

Утім Суспільне Мовлення спростувало заяву артистки про фінансовий штраф.

"Наразі Суспільне Мовлення як член ЄМС, який забезпечує участь представників України на Пісенному конкурсі Євробачення, не отримало жодних скарг та штрафів за нібито порушення правил. При цьому, повідомляємо, що Європейська мовна спілка дійсно має право застосовувати санкції у разі порушення правил конкурсу. Про це артистів попередили ще на етапі підписання контракту. Пісенний конкурс Євробачення відкрито позиціює себе як аполітичний і просить усіх учасників дотримуватись цього правила", - йдеться у повідомленні.
Добавил: Loci
Категория: Украина 269
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close