Суд виніс вирок фотографу, який знімав дитячу порнографію
Суд виніс вирок фотографу, який знімав дитячу порнографію

Чоловік брав участь у святкових заходах у дитсадках одного із міст Київської області.

Мешканець Київської області знімав дитячу порнографію за участю маленьких дівчаток. Чоловіка засудили до дев'яти років позбавлення волі. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора у понеділок, 6 лютого.

"Прокурор довів, що протягом 2013-2020 років фотограф, який працював на святах у дитсадках в одному з міст Київської області, користуючись довірою вихователів, залишався віч-на-віч з малолітніми дівчинками. За весь час чоловік виготовив близько 10 тисяч фото та відео файлів дитячої порнографії", - сказано у повідомленні.

Засуджений також використовував уразливий стан малолітніх дітей для експлуатації в порноіндустрії. Він сплачував дівчаткам за ці послуги від 100 до 300 грн.

Жертвами педофіла стали 43 дитини.

"На підставі вироку суду відомості про громадянина підлягають внесенню до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітніх осіб. За клопотанням прокурора, вилучену у засудженого чисельну комп'ютерну техніку та фотообладнання конфісковано у дохід держави для потреб України", - резюмував Офіс Генпрокурора.

Як повідомилося, австрійському актору Флоріану Тейхтмайстеру, який зіграв імператора Франца Йосипа у фільмі-претенденті на Оскар-2023 Корсет, висунуто звинувачення у зберіганні дитячої порнографії.
Добавил: Loci
Категория: Украина 78
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close