США вшосте відтермінували санкції проти "дочки" Газпрому | |
|
27.08.2025
13:43
565
| |
![]() Відстрочка економічних обмежень проти сербської компанії триватиме ще один місяць.США вшосте відтермінували санкції проти сербської нафтогазової компанії NIS, що перебуває у власності Росії. Про це заявила міністерка енергетики Сербії Дубравка Джедович Ханданович у середу, 27 серпня, повідомляє Reuters.Відстрочка діятиме до 26 вересня. "Метою є виключення NIS із санкційного списку Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC)", - цитує Reuters заяву міністерки. OFAC спершу запровадило санкції проти Газпром нафти та її дочірніх структур 10 січня, надавши компанії 45 днів для виходу зі складу акціонерів NIS. Компанія NIS, у якій Газпром нафті належить 44,9%, Газпрому 11,3%, а уряду Сербії - 29,9%, управляє єдиним у Сербії нафтопереробним заводом у місті Панчеве під Белградом. | |
|
Категория: Мир
565
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



