Солдати КНДР порушили кордон з Південною Кореєю
11.06.2024 12:51 544
Солдати КНДР порушили кордон з Південною Кореєю

Військові Південної Кореї вважають, що це могло бути ненавмисно, але здійснили попереджувальні постріли.

Південнокорейським військовим довелося здійснити попереджувальні постріли через порушення кордону солдатами КНДР, повідомляє АР.

Об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї повідомив що інцидент трапився у неділю вранці, коли група північнокорейських військовослужбовців перетнула демаркаційну лінію в межах демілітаризованої зони, яка розділяє дві країни.

Повідомляється, що солдати з будівельними інструментами, деякі з них - озброєні, негайно повернулися на свою територію після того, як південнокорейські військові зробили попередження через гучномовці і здійснили попереджувальні постріли. За даними комітету, КНДР не проводила жодних інших підозрілих дій.

Південнокорейські ЗМІ повідомляють, що близько 20-30 північнокорейських солдатів потрапили на територію Південної Кореї приблизно на 50 метрів після того, як вони, ймовірно, заблукали. Військові Південної Кореї вважають, що це таки могло бути ненавмисно, оскільки там лісиста місцевість і попереджувальні знаки не дуже чітко помітні.

Зазначається також, що КНДР не відкривала вогонь у відповідь.

Нагадаємо, з кінця травня КНДР і Південна Корея "воюють" повітряними кулями. Північна Корея запускає кулі зі сміттям, а з боку Сеула летять кулі з листівками, на яких були гасла проти лідера КНДР Кім Чен Іна, а також гроші, продукти і записи популярних співаків.
Добавил: Loci
Категория: Мир 544
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close