Софія Буш подала на розлучення із чоловіком через 13 місяців після весілля | |
|
07.08.2023
17:23
1114
| |
![]() Софія та Грант одружилися 11 червня минулого року у Художньому музеї Філбрука у штаті Оклахома.Американська акторка Софія Буш після 13 місяців шлюбу подала на розлучення з чоловіком, бізнесменом Грантом Хьюзом. Про це повідомляє People.Що стало причиною розриву стосунків на даний момент невідомо, проте джерело, яке близьке до зіркової пари, відзначило, що вони розійшлися на дружній ноті. "Софія та Грант були друзями 10 років і зблизилися під час COVID завдяки своїй любові до громадських робіт. Вони продовжують разом керувати своєю некомерційною організацією і залишаються добрими друзями", - сказав він. Варто зауважити, що до Хьюза Буш була одружена з колегою по фільму Школа виживання Чедом Майклом Мюрреєм у 2005-2006 роках. Раніше повідомлялося, що прем’єр Канади Джастін Трюдо повідомив про розлучення з дружиною Софі Грегуар, шлюб із якою було укладено в 2005 році. | |
|
Категория: Lifestyle
1114
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



