Siemens припиняє бізнес у Росії
Siemens припиняє бізнес у Росії
Компанія розпочала "упорядкований процес виходу" з російського ринку через збройну агресію в Україні.

Німецький концерн Siemens залишає російський ринок через повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Про це йдеться в заяві компанії, опублікованій 12 травня.

У Siemens зазначили, що після початку війни в Україні компанія призупинила всі нові операції та міжнародні поставки до РФ та Білорусі. Міжнародні санкції та потенційні контрзаходи впливають на її діяльність у Росії, зокрема, на залізничне обслуговування та ремонт.

Як наголосив CEO компанії Роланд Буш, Siemens засуджує війну в Україні і вирішила провести впорядкований процес виходу із російського ринку.

"Це було непростим рішенням, враховуючи наш обов'язок дбати про наших співробітників та давні стосунки з клієнтами на ринку, на якому ми працюємо вже майже 170 років. Ми оцінюємо вплив на наших людей, і ми продовжуватимемо підтримувати їх у міру наших можливостей. Водночас ми надаємо гуманітарну допомогу нашим колегам та народу України та підтримуємо міжнародне співтовариство у заклику до миру", - заявив він.

Нагадаємо, Siemens Energy є одним із основних постачальників енергообладнання в РФ. Наразі на російському ринку представлені дві окремі компанії - Сіменс та Сіменс енергетика.
Добавил: LociOlah
Категория: Россия 15
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close