Швеція надає енергетичний пакет для України на понад 56 млн євро
Швеція надає енергетичний пакет для України на понад 56 млн євро

У зв'язку з нагальними потребами пріоритет буде віддано Харкову, однак підтримку зможуть отримати й інші регіони України, такі як Одеса, Київ і Миколаїв.

Уряд Швеції виділив 650 мільйонів шведських крон (понад 56 млн євро) для допомоги енергосистемі України. Про це повідомляє пресслужба уряду Швеції.

Зазначається, що нова підтримка допоможе забезпечити енергопостачання України, аби основні державні послуги, такі як школи, лікарні, транспорт, водопостачання та бізнес, могли продовжувати функціонувати.

Шведська підтримка енергетичної інфраструктури фінансується з бюджету допомоги та управляється Sida від імені уряду.

Нова підтримка складається з двох частин: 500 мільйонів шведських крон через Фонд енергетичної підтримки України організації Енергетичне співтовариство, 150 мільйонів шведських крон через Програму розвитку ООН (ПРООН).

Як заявили в уряді Швеції, підтримка через ПРООН буде спрямована на фінансування термінового будівництва енергетичної інфраструктури в Україні. У зв'язку з нагальними потребами пріоритет буде віддано Харкову, однак підтримку зможуть отримати й інші регіони України, такі як Одеса, Київ і Миколаїв.
Добавил: Loci
Категория: Украина 610
Рейтинг: 3.3/3
Всего комментариев: 0
avatar
close