Російські війська обстріляли місто на Сумщині, є поранені | |
|
19.09.2023
17:25
591
| |
![]() Ворожі війська з території Російської Федерації обстріляли м. Середина-Буда Шосткинського району, поранено двох цивільних.Сьогодні, 19 вересня, внаслідок ворожого обстрілу постраждали двоє цивільних жителів Сумщини. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни. Повідомляється, що близько 11:30 ворожі війська з території Російської Федерації обстріляли м. Середина-Буда Шосткинського району. Поранено двох місцевих жителів, які перебували на території власних домогосподарств, і пошкоджено два приватні будинки. Нагадаємо, сьогодні росіяни обстріляли Херсон. Загинув правоохоронець, також були поранені двоє пасажирів тролейбуса - чоловіки 33 та 57 років. Один з двох поранених помер у лікарні. | |
|
Категория: Россия
591
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



