Росіяни вдарили по ТЕЦ у передмісті Харкова: є загиблий | |
|
24.12.2025
14:16
746
| |
![]() Харківобленерго запровадило графіки аварійних відключень у місті; енергетики працюють над стабілізацією ситуації.Російські воєнні злочинці завдали серії прицільних ударів по ТЕЦ у найближчому передмісті Харкова. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов на своєму Telegram-каналі."Це призвело до суттєвого падіння напруги в місті, що безпосередньо позначилося на теплопостачанні та роботі міського транспорту. На жаль, одна людина загинула. Є поранені", - написав урядовець. Нині профільні служби визначають реальний масштаб руйнувань. "Там, де це технічно можливо, ми вимушено переходимо на режим "енергоострова", щоб зменшити наслідки для харківʼян. Через пошкодження енергосистеми також тимчасово ускладнена робота електротранспорту в районах Рогані, ХТЗ, Нової Баварії та Холодної Гори. Транспортники вже працюють над стабілізацією ситуації. Рух метрополітеном відновлений", - зазначив Терехов. Харківобленерго запровадило графіки аварійних відключень у місті. | |
|
Категория: Украина
746
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



