Росіяни на Донбасі пошкодили школу та десятки будинків - ОВА | |
|
04.11.2022
13:01
226
| |
![]() Найбільше від росіян постраждав Покровськ. Там ракетними ударами пошкоджено школу і щонайменше 22 будинки, один цивільний загинув, ще шестеро осіб отримали поранення. Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко. На Волноваському напрямку під обстріл потрапив Вугледар - знищена підстанція, пошкоджено п'ять будинків. На Донецькому напрямку - без постраждалих. У Мар'їнській громаді під вогнем Мар'їнка, Красногорівка, Костянтинівка та Максимільянівка. В Очеретинській громаді - околиці Первомайського. В Авдіївці були поодинокі "прильоти" вночі, а вранці - обстріли з артилерії та Градів у центрі міста. У Бахмуті росіяни вбили щонайменше трьох людей, поранили ще п'ятьох. Пошкоджено дев'ять приватних будинків та одну багатоповерхівку. У Торецьку пошкоджено одну хату, на щастя, обійшлося без жертв. У Соледарській громаді були обстріли біля Бахмутського та Яковлівки, у Світлодарській - на станції Майорськ. Також тривають масовані обстріли Торського та Зарічного у Лиманській громаді. Голова ОВА закликав місцевих жителів евакуюватись, оскільки залишатися на Донбасі небезпечно. | |
|
Категория: Украина
226
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



