Рівненський радіозавод продали на "голландському аукціоні" | |
|
08.10.2025
12:38
653
| |
![]() Це була вісімнадцята спроба приватизації підприємства, яке має значну просторочену кредиторську заборгованість у 55,3 млн грн.Фонд державного майна продав на приватизаційному аукціоні з пониженням ціни державну частку ПАТ Рівненський радіотехнічний завод за 31 млн гривень. Про це напередодні повідомила пресслужба ФДМУ."Команда Фонду держмайна провела аукціон з продажу 50% +1 акції ПАТ Рівненський радіотехнічний завод у системі Prozorro.Продажі. Об'єкт знайшов покупця на так званому "Голландському аукціоні". Після повної проплати переможець отримає контрольний пакет (50%+1 акцій) і стане акціонером компанії замість фонду", – йдеться у повідомленні. Відомо, що "Голландський аукціон" (на пониження ціни з етапом закритих цінових пропозицій) стартував із ціною лота у 60,8 млн грн. У ФДМУ нагадали, що це була вісімнадцята спроба приватизації підприємства, яке має значну просторочену кредиторську заборгованість у 55,3 млн грн, з яких більше 15,8 млн грн – із заробітної плати та перед бюджетом. За умовами приватизації новий власник має 6 місяців, аби погасити борги із зарплати та перед бюджетом (вже станом на дату переходу права власності) і зберегти колектив. | |
|
653
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



