Путін запросив Сі приїхати навесні у Москву | |
|
30.12.2022
16:13
283
| |
![]() Глава правлячого режиму РФ Володимир Путін висловив бажання зустрітися із главою КНР Сі Цзіньпін навесні 2023 року у Москві. Про це йшлося під час онлайн-зустрічі Путіна і Сі, повідомляє російське пропагандистське інформагентство РИА Новости. "Не сумніваюся, що і ми знайдемо з Вами можливість зустрітися особисто. Чекаємо на Вас, шановний пане глава, дорогий друже, чекаємо на Вас навесні наступного року з державним візитом у Москву", – запросив глава Кремля китайського лідера. Путін також додав під час розмови, що Росія та Китай продовжать співпрацю у військово-технічній сфері. Сі заявив, що Китай "готовий нарощувати стратегічну взаємодію". | |
|
Категория: Россия
283
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 |
| Всего комментариев: 0 | |



