Польща готова розмістити ядерну зброю - Дуда
22.04.2024 15:37 660
Польща готова розмістити ядерну зброю - Дуда

Тема розміщення в країні ядерної зброї "вже деякий час є темою польсько-американських переговорів, зазначив Анджей Дуда.

Влада Польщі готова розмістити ядерну зброю на території своєї країни. Про це сказав польський президент Анджей Дуда в інтерв'ю виданню Fakt, оприлюдненому у понеділок, 22 квітня.

"Якщо наші союзники вирішать розмістити ядерну зброю в рамках спільного використання ядерної зброї також і на нашій території для зміцнення безпеки східного флангу НАТО, ми до цього готові. Ми є союзником у Північноатлантичному альянсі, і у нас теж є зобов'язання в цьому плані, тобто ми просто реалізуємо спільну політику", – заявив лідер Польщі.

Дуда також підтвердив, що тема розміщення в країні ядерної зброї "вже деякий час є темою польсько-американських переговорів".

"Мушу зізнатися, що коли мене про це запитали, я заявив про нашу готовність (розмістити зброю – ред.). Росія все більше мілітаризує Кенігсберзький округ. Нещодавно вона перебазувала свою ядерну зброю в Білорусь", – нагадав він.

На слова Дуди стосовно ядерної зброї оперативно відреагував речник Кремля Дмитро Пєсков.

"Наші військові, зрозуміло, будуть аналізувати ситуацію у разі реалізації таких планів і в будь-якому випадку будуть робити все необхідне, всі необхідні кроки у відповідь, щоб гарантувати нашу безпеку", – сказав він.
Добавил: Loci
Категория: Мир 660
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close