Підприємцям збільшили компенсації за працевлаштування переселенців
Підприємцям збільшили компенсації за працевлаштування переселенців

Роботодавці, які беруть на роботу ВПО, наступного року отримають право на компенсацію до 24 тисяч гривень, або до 48 тисяч гривень за працевлаштування ВПО з інвалідністю.

В Україні збільшилися строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та ВПО з інвалідністю. Про це повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна, передає пресслужба Мінекономіки.

"Уряд збільшив загальну тривалість надання компенсації витрат з двох до трьох місяців роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та до шести місяців – за працевлаштування ВПО з-поміж осіб з інвалідністю. Зміниться і сам розмір компенсацій. Якщо раніше вони виплачувались виходячи із суми 6700 грн на місяць, то відтепер такі компенсації прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня складатиме 7100 грн, а з 1 квітня – 8000 грн", - повідомила Бережна.

За її словами, якщо роботодавець приймає на роботу ВПО, то наступного року він отримає право на компенсацію до 24 тисяч гривень за таку особу. Якщо це буде ВПО з-поміж осіб з інвалідністю, то такі виплати можуть складати до 48 тисяч гривень на кожного відповідного працівника.
Добавил: Loci
Категория: Украина 301
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close